PAWEX TEAM

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jeśli chodzi o skup i złomowanie pojazdów w miejscowości Raszyn oraz jej okolicach, prawdopodobnie nie znajdziesz lepszej firmy niż Pawex. Na rynku istniejemy nie od wczoraj, działamy kompleksowo, profesjonalnie, a przy tym natychmiastowo, dzięki czemu mamy już szerokie grono zadowolonych Klientów – również wśród mieszkańców Raszyna. Specjalizujemy się w skupie pojazdów za gotówkę. Możesz sprzedać nam nie tylko sprawne i kompletne auto, ale również tzw. grata czy nawet autozłom. Skupujemy auta, które kurzą się w garażu bez OC i ważnych badań technicznych, skupujemy samochody skorodowane, poobijane, a nawet powypadkowe, spalone i zalane. Stan Twojego pojazdu praktycznie nie ma znaczenia, podobnie jak jego marka i wiek. W ramach swojej działalności nie tylko skupujemy pojazdy za gotówkę, ale również bezpłatnie je odbieramy własnym transportem i złomujemy.

Chcesz sprzedać auto? Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

TRZY KROKI DO CELU

– Zadzwoń pod numer i przekonaj się, jakie to proste –
TYLKO JEDEN TELEFON

Wystarczy jeden telefon pod numer 506 302 209 aby sprzedać swoje stare auto.

JESTEŚMY NA MIEJSCU

Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Ciebie.

CZYSTY ZYSK

Wycenimy samochód na miejscu i odbieramy bezpłatnie.

PEWNY ZYSK I SATYSFAKCJA

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

Zapewniamy transport samochodów na auto złom bezpośrednio od klienta

Dojeżdżamy do punku odbioru pojazdu nawet w kilka godzin

Doświadczona obsługa i szybki, nieinwazyjny załadunek

Fachowa wycena
Znamy się na cenach rynkowych!

Płatność gotówką od ręki
Cenimy Twój czas!

Płacimy najwięcej
Mamy swoje standardy i renomę. Oferujemy najlepsze ceny!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły złomowania twojego pojazdu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Auto złom – oferujemy najlepsze ceny na rynku.

SKUP POJAZDÓW

ODKUPIMY TWOJE AUTO

Pierwszy krok do współpracy z nami musisz wykonać samodzielnie. Wystarczy jeden mail lub telefon, a wycenimy Twój samochód. Nasz specjalista zaproponuje Ci cenę na podstawie marki, wieku, wagi oraz stanu, w jakim znajduje się Twój pojazd. Kwotę oczywiście możesz negocjować – z pewnością zaproponujemy Ci więcej niż konkurencja, a ponadto będziemy w stanie wysłać do Raszyna lawetę w ciągu dosłownie kilku godzin lub w przypadku dużej ilości zleceń – w dniu kolejnym. Nie przejmuj się, jeśli dojazd do Twojego auta jest trudny – nasze lawety dotrą wszędzie bez przeszkód i odbiorą nawet najbardziej zniszczony samochód. Kierowca zabierze gotówkę i wręczy Ci ją wraz z dokumentami niezbędnymi do wyrejestrowania oraz otrzymania zwrotu nadpłaty za OC. Jak widzisz, cała procedura jest nie tylko bardzo prosta, ale i niesamowicie szybka.

Współpraca z nami jest przyjemna, sprawna i bezproblemowa. Potrafimy się „dogadać” i znajdziemy rozwiązanie niemal każdej sytuacji. Prowadzimy skup i złomowanie samochodów od osób prywatnych, a także od firm i przedsiębiorstw. Naszą działalność wyróżnia ponadto szczególna dbałość o środowisko naturalne – nie zanieczyszczamy otoczenia i wykonujemy złomowanie aut w sposób przyjazny dla środowiska. Zadzwoń i oddaj stary samochód w nasze doświadczone ręce!

RECYKLING POJAZDÓW

STACJA DEMONTAŻU AUT

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

zadzwoń a my zajmiemy się resztą działań 

tel. 506 302 209

ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE RASZYN

CHCESZ ZUTYLIZOWEAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

PYTANIA ZŁOMOWANIE AUT

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA

  • Co złomujemy? – przeczytaj Masz wątpliwości, czy jesteśmy odpowiednim odbiorcą dla Twojego złomu? Wejdź i przeczytaj, jakiego rodzaju rzeczy złomujemy!

DOKUMENTACJA AUTA

DOKUMENTY I PROCEDURY

Wzory dokumentów, które mogą być wymagane do złomowania samochodu: 

Przykładowe dokumenty i wzory:

Wzór zaświadczenia o demontażu, które otrzymają Państwo od nas po dokonaniu kasacji:

Wzór umowy sprzedaży pojazdu oddanego do kasacji: 

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry