PAWEX TEAM

ZŁOMOWANIE AUT SKARŻYSKO KAMIENNA

Masz problem ze starym pojazdem, który zalega Ci na posesji? Wiekowy staruszek, a może grat, złom lub totalny wrak? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz się go pozbyć i jeszcze na tym zarobić. Specjalizacją Pawex jest skup i złomowanie pojazdów, a Skarżysko-Kamienna to jeden z obszarów, w których działamy bardzo prężenie. Kupimy od Ciebie pojazd każdej marki, bez względu na wiek i stan techniczny. Prowadzimy skup samochodów porozbijanych, powypadkowych, a także takich, które uległy zalaniu bądź spaleniu. Wystawiamy zaświadczenia o kasacji, a ponadto gwarantujemy zwrot nadpłaty OC. Nie posiadasz OC i aktualnych badań technicznych? Żaden problem – i w tej sytuacji znajdziemy wyjście.

Chcesz sprzedać auto? Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

TRZY KROKI DO CELU

– Zadzwoń pod numer i przekonaj się, jakie to proste –
TYLKO JEDEN TELEFON

Wystarczy jeden telefon pod numer 506 302 209 aby sprzedać swoje stare auto.

JESTEŚMY NA MIEJSCU

Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Ciebie.

CZYSTY ZYSK

Wycenimy samochód na miejscu i odbieramy bezpłatnie.

PEWNY ZYSK I SATYSFAKCJA

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

Zapewniamy transport samochodów na auto złom bezpośrednio od klienta

Dojeżdżamy do punku odbioru pojazdu nawet w kilka godzin

Doświadczona obsługa i szybki, nieinwazyjny załadunek

Fachowa wycena
Znamy się na cenach rynkowych!

Płatność gotówką od ręki
Cenimy Twój czas!

Płacimy najwięcej
Mamy swoje standardy i renomę. Oferujemy najlepsze ceny!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły złomowania twojego pojazdu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Auto złom – oferujemy najlepsze ceny na rynku.

SKUP POJAZDÓW

SKUP AUT SKARŻYSKO

Działamy natychmiastowo, bezproblemowo i na dodatek płacimy gotówką. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz wiadomość mailową, a nasz specjalista wyceni Twój „autozłom”. Podczas wyceny weźmiemy pod uwagę model Twojego pojazdu, jego rocznik, wagę oraz stan techniczny. Płacimy uczciwie, więc nie dość, że pozbawimy Cię problemu, to na dodatek zyskasz parę groszy, które będziesz mógł przeznaczyć, na co tylko będziesz chciał. W Skarżysku-Kamiennej nasi Klienci doceniają szybkość, z jaką działamy – niewiele firm z konkurencji zagwarantuje przecież odbiór pojazdu specjalistyczną lawetą tego samego dnia lub najpóźniej dnia następnego po zgłoszeniu, prawda? Nie przejmuj się, jeśli mieszkasz w trudno dostępnym miejscu – nasze lawety dotrą wszędzie, a ponadto zabiorą auto w każdym stanie technicznym – nawet jeśli nasza konkurencja już odmówiła Ci wcześniej pomocy. Dla nas nie istnieją problemy nie do rozwiązania – zapytaj swoich sąsiadów ze Skarżyska-Kamiennej (wielu z nich to nasi stali Klienci).

Nie ma chyba firmy, która do swojej działalności podchodziłaby z tak dużą pasją i profesjonalizmem jak my. To nie przechwałki – to fakty, które potwierdzą nasi zadowoleni Klienci ze Skarżyska-Kamiennej. Naszym ogromnym atutem jest np. działalność z dbałością o środowisko. Przeprowadzamy złomowanie samochodów w sposób, który nie zanieczyszcza środowiska. Jesteśmy fachowcami i działamy w branży od lat – skupujemy samochody od osób prywatnych, a także od firm i przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami! To nic nie kosztuje!

RECYKLING POJAZDÓW

STACJA DEMONTAŻU AUT

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

zadzwoń a my zajmiemy się resztą działań 

tel. 506 302 209

ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE SKARŻYSKO KAMIENNA

CHCESZ ZUTYLIZOWEAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

PYTANIA ZŁOMOWANIE AUT

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA

  • Co złomujemy? – przeczytaj Masz wątpliwości, czy jesteśmy odpowiednim odbiorcą dla Twojego złomu? Wejdź i przeczytaj, jakiego rodzaju rzeczy złomujemy!

DOKUMENTACJA AUTA

DOKUMENTY I PROCEDURY

Wzory dokumentów, które mogą być wymagane do złomowania samochodu: 

Przykładowe dokumenty i wzory:

Wzór zaświadczenia o demontażu, które otrzymają Państwo od nas po dokonaniu kasacji:

Wzór umowy sprzedaży pojazdu oddanego do kasacji: 

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry