SKUP POJAZDÓW WARSZAWA

Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 506-302-209 aby sprzedać swoje stare auto

kontakt_skup_auta_pawex
Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym
przez Ciebie

tranzakcja_pawex_zakupu_auta

Wycenimy samochód na miejscu i bez żadnych zobowiązań, odbieramy bezpłatnie

odcholowanie_pojazdu_zakup

DZIELNICE WARSZAWY

Zapewniamy bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu od klienta. Gwarantujemy zwrot OC. Bezpłatna wycena przez telefon. Zamów odbiór pojazdu na Targówku.

Zapewniamy najlepsze warunki odkupu pojazdów. Auto skup Warszawa Praga gwarantuje szybką realizację transakcji, bez zbędnych formalności oraz płatność od ręki.

Pracownicy naszej firmy dokonają wyceny Państwa auta i dopilnują, by transakcja przebiegła szybko i bez zbędnych formalności. Dojeżdżamy na terenie dzielnicy URSUS i okolic.

Bezpłatny dojazd i wycena pojazdów. Gwarantujemy zwrot pozostałości OC. Dojeżdżamy na terenie dzielnicy MOKOTÓW i okolic. Złomowanie szybko i bez zbędnych formalności.


STAN TWOJEGO POJAZDU NIE MA ZNACZENIA
SKUPUJEMY POJAZDY USZKODZONE I POWYPADKOWE
GWARANCJA ZWROTU NADPŁATY OC

SKUPUJEMY AUTA

Jeżeli skup i złomowanie pojazdów Warszawa, to tylko Pawex.powypadkowy_samochod
Nasza specjalność to skup i złomowanie samochodów za gotówkę. Kupujemy auta sprawne i niesprawne z każdego rocznika. Kupimy od państwa każdy model samochodu w każdym stanie. Skupujemy nawet samochody uszkodzone, rozbite, spalone, powypadkowe, zalane i wraki. Odkupimy od państwa samochody bez ważnych badań technicznych oraz ubezpieczenia OC.
W ramach naszej działalności skupiliśmy się na kilku większych miastach woj. mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i łódzkiego. Obsługujemy oczywiście również wszystkie mniejsze miasta i miejscowości, które znajdują się w bezpośredniej okolicy wyżej podanych województw. Na tym terenie działamy natychmiastowo i odbieramy samochody własnym transportem. Nasza stacja demontażu pojazdów to miejsce, w którym profesjonalnie i w sposób przyjazny dla środowiska przeprowadzana jest kasacja aut.

 

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi laweta_pawex_skup_aut_dojazd w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

 

 

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

W swojej ofercie posiadamy również:

  • szeroki wybór części mechanicznych i blacharskich,
  • gwarancja na zakupione części,
  • wystawiamy faktury na zakupione części.
  • nasz aukcje części na Allegro

 

 


telefon: 502-676-903, 503-075-742