Złomowanie samochodów Kielce

Jeśli szukasz najlepszego punktu zajmującego się złomowaniem samochodów w Kielcach – oto jesteśmy z całym swoim asortymentem, jak również z bogatym doświadczeniem. Jeśli chcesz możesz już teraz z tego skorzystać. Czy zalega Ci jakiś pojazd w okolicy Twojego domu i nie wiesz co z nim zrobić? My Ci w tym pomożemy! Bez względu na to, czy jest po wypadku, pożarze czy też „zjadła go” rdza, a może nawet po prostu jest tak stary, że nie nadaje się do niczego innego aniżeli na złom – my się tym zajmiemy. Załatwimy transport do nas ze wskazanego miejsca, jak również wyrejestrowanie również nie będzie Twoim problemem. Wszystko co musisz zrobić to po prostu zadzwonić do nas albo też napisać mejla – jak Ci wygodniej i umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Co jeszcze z tego będziesz miał? Oczywiście w zamian za złom damy Ci gotówkę – od ręki, na miejscu. Pierwsze jednak nasi profesjonalni pracownicy będą musieli dokonać wyceny przekazywanego w nasze ręce pojazdu, a zrobią to na podstawie ustaleń dotyczących jego stanu, wagi, rocznika i modelu. Wszystkim się zajmiemy profesjonalnie!

To jeszcze jednak nie wszystko co powinieneś o nas wiedzieć. Kolejna sprawa jest taka, że zajmujemy się złomowaniem naprawdę fachowo – to znaczy nie zapominamy o środowisku naturalnym i korzystam z narzędzi i sposobów, które są dla niego przyjazne. Jeśli zatem Twoje Miasto to Kielce i gdzieś tam stoi właśnie ten złom, którego tak bardzo chcesz się pozbyć – czekamy na Twój znak! Współpraca z nami to coś, czego na pewno nie pożałujesz jeśli chodzi o złomowanie samochodów!