Złomowanie samochodów Warszawa

Jeśli stoi w Twoim garażu, ogrodzie, na podwórku złom, grat, stary samochód którego już od dawna chciałeś się pozbyć, ale wciąż nie mogłeś znaleźć odpowiedniej osoby, która zajmie się w tym w fachowy i profesjonalny sposób – oto jesteśmy, a złomowanie samochodów to nasza domena.

Ponieważ:

  • robimy to od lat, zatem możemy się poszczycić naprawdę sporym doświadczeniem
  • dbamy o środowisku, dlatego w trakcie procesu złomowania nie wyciekają żadne niebezpieczne substancje
  • stawiamy na wygodę klienta, dlatego sami przyjeżdżamy po auto na złom z miasta Warszawa i okolic
  • pamiętamy o tym, by do każdego klienta podchodzić uniwersalnie, dlatego każdy może u nas dostać ofertę tak dobrą, że nigdzie takiej drugiej nie znajdzie

Co więcej fachowej wyceny dokonuje zespół specjalistów, którzy naprawdę znają się na rzeczy, co przekłada się na fakt, że cena którą ci zaproponujemy za dany złom będzie najlepsza z możliwych. Wyceny złomu samochodowego dokonujemy w oparciu o kilka istotnych czynników, a mianowicie o takie jak: waga samochodu, model, roczniki jego stan – wszystko po to, by móc zaproponować CI możliwie jak najuczciwszą cenę.

Jeśli interesuje cię ten temat i chcesz jak najszybciej dowiedzieć się więcej – nie zwlekaj, nie czekaj ale zadzwoń do nas bądź napisz – jak Ci wygodniej. Wszystko po to, byś wiedział o nas dokładnie to, co cię interesuje i tym samym miał pewność, że lepszej firmy w temacie złomowania pojazdów wszelkiego rodzaju po prostu nie możesz znaleźć! Czekamy na Twój znak – do usług, zespół specjalistów.