PAWEX TEAM

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY - HOLOWANIE?

 Zajmujemy się tym już od wielu lat, dlatego dzwoniąc do nas w razie tak pilnej potrzeby zawsze możesz liczyć na profesjonalną i szybką pomoc drogową dla samochodów, zarówno dostawczych jak i osobowych w naprawdę dobrej cenie. Dojedziemy na wskazane miejsce szybko i sprawnie, by udzielić ci jak najszybciej niezbędnej pomocy – której to oczekujesz. Co się dzieje na miejscu? Jako profesjonaliści w pierwszym momencie stawiamy na dokładne oględziny – zatem możesz z naszej strony liczyć na naprawdę dobrze wykonaną diagnozę stanu Twojego wymagającego wsparcia samochodu.

Chcesz SCHOLOWAĆ auto? Możesz liczyć na naszą SZYBKĄ obsługę.
Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

HOLOWANIE POJAZDU

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

SKUP POJAZDÓW

AUTOHOLOWANIE KIELCE

Nie uda się go odpalić? Wtedy w grę wchodzi nasza usługa autoholowania – dla Ciebie zrobimy wszystko, co w naszej mocy by cała ta procedura przebiegała tak szybko i tak sprawnie jak tylko to możliwe. Służymy pomocą każdemu! Nie martw się zatem, że zostaniesz sam w tym problemie – nawet jeśli zdarzy się to w weekend, w środku nocy – możesz na nas liczyć! Nie szukaj więc dalej rozwiązania, skoro masz je pod ręką. A jeśli już teraz nasuwają Ci się do głowy jakieś pytania tudzież wątpliwości – nie czekaj, ale zadzwoń do nas już dziś, nawet teraz! Dzięki temu w razie pilnej potrzeby będziesz spokojny – bo będziesz przygotowany – z nami! Zapraszamy!

AUTOCZĘŚCI

HOLOWANIE POJAZDÓW KIELCE

 

Kielce to spore Miasto, a jego ulice są pełne samochodów. Nic więc dziwnego, że na drogach w tych okolicach, tak samo jak i w całej Polsce dość często dochodzi do sytuacji w których laweta staje się najlepszym przyjacielem kierowcy. Zrobisz więc bardzo dobry krok, jeśli zapiszesz sobie nasz numer telefonu – autoholowanie bowiem to nasza domena.

CHCESZ SCHOLOWAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry