PAWEX TEAM

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Szukasz firmy, która oferuje najlepsze warunki, jeśli chodzi o skup i złomowanie pojazdów w Ostrowcu Świętokrzyskim lub okolicach? Postaw na Pawex, a przekonasz się sam, że konkurencja nie ma z nami szans. Skupujemy każdego typu samochody, w tym auta osobowe, dostawcze i większe gabarytowo. Zapewniamy kompleksowe złomowanie pojazdów, które pochodzą od Klientów indywidualnych, a także od firm i przedsiębiorstw. Odbieramy auta w każdym stanie technicznym – nie tylko te „na chodzie”, ale również te powypadkowe, spalone i zalane. Skupujemy za gotówkę nawet autozłom bez aktualnego OC i przeglądu. Zapewniamy bezpłatny odbiór pojazdu własnym transportem, a ponadto wystawiamy niezbędne zaświadczenia do wydziału komunikacji i ubezpieczyciela.

Chcesz sprzedać auto? Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

TRZY KROKI DO CELU

– Zadzwoń pod numer i przekonaj się, jakie to proste –
TYLKO JEDEN TELEFON

Wystarczy jeden telefon pod numer 506 302 209 aby sprzedać swoje stare auto.

JESTEŚMY NA MIEJSCU

Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Ciebie.

CZYSTY ZYSK

Wycenimy samochód na miejscu i odbieramy bezpłatnie.

PEWNY ZYSK I SATYSFAKCJA

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

Zapewniamy transport samochodów na auto złom bezpośrednio od klienta

Dojeżdżamy do punku odbioru pojazdu nawet w kilka godzin

Doświadczona obsługa i szybki, nieinwazyjny załadunek

Fachowa wycena
Znamy się na cenach rynkowych!

Płatność gotówką od ręki
Cenimy Twój czas!

Płacimy najwięcej
Mamy swoje standardy i renomę. Oferujemy najlepsze ceny!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły złomowania twojego pojazdu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Auto złom – oferujemy najlepsze ceny na rynku.

SKUP POJAZDÓW

ODKUPIMY TWOJE AUTO

Już jeden Twój telefon wystarczy, abyś mógł pozbyć się zalegającego na posesji grata czy wraka. Jeśli preferujesz kontakt mailowy, również zachęcamy Cię do kontaktu. Nasz doświadczony pracownik „od ręki” wyceni Twój pojazd, bazując na podstawowych informacjach na jego temat tj. modelu, roczniku, stanie technicznym i wadze. Proponujemy korzystne ceny, ponadto można z nami bez obaw negocjować. Jesteśmy pewni, że zaproponujemy Ci więcej niż konkurencja. Wyróżnia nas ponadto bardzo szybkie działanie. W ciągu kilku, a najpóźniej kilkunastu godzin od Twojego zgłoszenia możemy wysłać do Ostrowca Świętokrzyskiego lawetę. Kierowca za darmo odbierze Twój stary samochód, a w zamian wręczy Ci niezbędne dokumenty i oczywiście gotówkę. Jeśli opłaciłeś OC z góry, nie przejmuj się – na podstawie naszych dokumentów ubezpieczyciel będzie zobowiązany do zwrotu nadpłaty.

Działamy profesjonalnie, legalnie, a przy tym z dbałością o środowisko naturalne. Stacja demontażu pojzdów Ostrowiec Świętokrzyski, działa zgodnie z zasadami ustawy „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji”. Grono naszych zadowolonych Klientów poszerza się każdego dnia. Posiadamy również wielu Klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy z pewnością potwierdzą nasz profesjonalizm i ekspresowe działanie. Jeśli skup i złomowanie aut w tej okolicy, to wyłącznie z naszą doświadczoną firmą!

RECYKLING POJAZDÓW

STACJA DEMONTAŻU AUT

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

zadzwoń a my zajmiemy się resztą działań 

tel. 506 302 209

ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

CHCESZ ZUTYLIZOWEAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

PYTANIA ZŁOMOWANIE AUT

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA

  • Co złomujemy? – przeczytaj Masz wątpliwości, czy jesteśmy odpowiednim odbiorcą dla Twojego złomu? Wejdź i przeczytaj, jakiego rodzaju rzeczy złomujemy!

DOKUMENTACJA AUTA

DOKUMENTY I PROCEDURY

Wzory dokumentów, które mogą być wymagane do złomowania samochodu: 

Przykładowe dokumenty i wzory:

Wzór zaświadczenia o demontażu, które otrzymają Państwo od nas po dokonaniu kasacji:

Wzór umowy sprzedaży pojazdu oddanego do kasacji: 

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry