FAQ – Koszty i ceny złomowania

Koszty i ceny złomowania


Interesuje Cię, jakie koszty poniesiesz podczas złomowania, albo na jakiej zasadzie odbywa się wycena? Zobacz najczęściej zadawane pytania w tej tematyce, a rozwiejesz przynajmniej cześć swoich niepewności. Na całą resztę z chęcią odpowiedzą nasi doradcy i specjaliści.


 

 • Pytanie: Ile będzie kosztować mnie przyjazd po mój samochód??
  Odpowiedź: Nic, odholowanie samochodu na złom jest bezpłatne.
  Zarówno wycena jak i holowanie pojazdu są bezpłatne. Przyślemy po Twój pojazd lawetę, która odbierze auto, holując je do naszego autozłomu. Musisz jedynie do nas zadzwonić, abyśmy mogli odebrać pojazd.
 • Pytanie: Ile dostanę za swój samochód?
  Odpowiedź: Cena pojazdu zależy od wyceny. Tą przeprowadzamy od razu, telefonicznie przez fachowca. 
  Każda wycena jest przeprowadzana przez doświadczone osoby, od reki. Cena jest uzgadniana telefonicznie. Możliwy jest również przyjazd fachowca na miejsce. Cena pojazdu ustalana jest na podstawie wyceny i ceny rynkowej. Jesteśmy autozłomem, który posiada uprawnienia to kasacji pojazdów, a nie arbitralna firma pośredniczącą, w związku z tym nie zaniżamy cen o prowizję da siebie. z nami masz gwarancję, że otrzymasz za swoje auto cenę rynkową.
 • Pytanie: Jaka jest średnia cena złomu za kilogram?
  Odpowiedź: Cena złomy jest zmienna i zależy od wartości rynkowej. Ustalamy ją na bieżąco. 
  Niestety cena złomu jest zmienna, szczególnie w ostatnim czasie, w związku z tym nie można określić jednoznacznej kwoty. Prowadzimy jednak wyceny na bieżąco i jesteśmy w stanie podać Ci adekwatną cenę z danego dnia. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się, ile możesz zyskać na sprzedaży autozłomu.
 • Pytanie: Ile kosztuje wycena złomowanego samochodu?
  Odpowiedź: Wycena złomowanego auta jest bezpłatna. 
  Wycenę złomowanych pojazdów prowadzimy przez telefon i jest ona bezpłatna. Nasi fachowcy służą swoją wiedza i radą w zakresie złomowania samochodów. Jeśli zajdzie taka potrzeba wycena może być przeprowadzona przez specjalistę na miejscu, u klienta. To oczywiście odbędzie się po wcześniejszym uzgodnieniu. zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o szczegóły
 • Pytanie: Znalazłem lepszą ofertę u waszej konkurencji. Możemy negocjować cenę??
  Odpowiedź: Każdy pojazd jest wyceniany indywidualnie. Jeśli jego wartość przekroczy cenę proponowaną przez konturencję, zaproponujemy więcej za Twój samochód.
  Wycena samochodu jest kwestią indywidualną. Rożne marki i stan samochodów wpływają na cenę. Możemy jednak dać Ci gwarancję, ze otrzymasz najwyższa możliwa do zaproponowania przez nas cenę za swoje auto. Nasz autozłom to nie firma pośrednicząca, więc nie potrzebujemy odliczać sobie zysków. Posiadamy stosowne uprawnienia, aby przeprowadzać kasację aut. W związku z tym możesz miedz pewność, ze nasza cena będzie najwyższa, możliwą do zaproponowania. Zadzwoń do nas, aby przekonać się, ile otrzymasz za swoje auto.
 • Pytanie: Rozliczacie osobno części ze złomowanego samochodu?
  Odpowiedź: Każdy samochód rozliczmy osobno.
  Nasi eksperci wyceniają pojazd przeznaczony do kasacji na podstawie różnych wytycznych. Pod koniec wyceny zaproponujemy Ci kwotę za cały samochód, bez znaczenia, czy będzie wybrakowany, bez kilku części, czy nie.
 • Pytanie: Ile dostanę za akumulator samochodowy?
  Odpowiedź: Nie skupujemy detalicznych części samochodowych
  Specjalizujemy się w odbiorze i złomowaniu pojazdów, nie zaś w skupie detalicznym. Zezłomujemy każdy samochód. Akumulator, chociaż jest częścią złomowanych pojazdów, sam nie znajduje się w naszej ofercie, jako możliwość skupienia
 • Pytanie: Kiedy otrzymam pieniądze za złomowany pojazd?
  Odpowiedź: Pieniądze za złomowany samochód otrzymasz od ręki, w momencie odbioru pojazdu. 
  Cenimy sobie Twój czas, dlatego po wycenie i odbiorze auta do kasacji pieniądze wypłacamy natychmiast.
Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry