Skup pojazdów Piotrków Trybunalski

SKUP POJAZDÓW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 506-302-209 aby sprzedać swoje stare auto

kontakt_skup_auta_pawex
Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym
przez Ciebie

tranzakcja_pawex_zakupu_auta

Wycenimy samochód na miejscu i bez żadnych zobowiązań, odbieramy bezpłatnie

odcholowanie_pojazdu_zakup


STAN TWOJEGO POJAZDU NIE MA ZNACZENIA
SKUPUJEMY POJAZDY USZKODZONE I POWYPADKOWE
GWARANCJA ZWROTU NADPŁATY OC

SKUP POJAZDÓW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Skup i złomowanie pojazdów Piotrków Trybunalski.

W Internecie znaleźć można sporo firm, które reklamują się hasłem „skup i złomowanie pojazdów”, jednak jeśli chcesz mieć pewność profesjonalizmu, postaw na firmę która w branży działa od lat i posiada wielu zadowolonych Klientów. Postaw na wiedzę i doświadczenie fachowców Pawex, a problem z Twoim niepotrzebnym pojazdem zamieni się w dodatkową gotówkę w portfelu. W Piotrkowie Trybunalskim i okolicach prowadzimy skup samochodów praktycznie w każdym stanie technicznym – również te, które zostały spalone lub zalane, a nawet te, które brały udział w poważnej kolizji. Odbierzemy od Ciebie Twoje stare auto lub autozłom, który z niego został i jeszcze Ci za to zapłacimy gotówką.

Pierwszy krok należy do Ciebie. Nie będzie on jednak trudny i wymagający – wystarczy chwila rozmowy telefonicznej z naszym specjalistą lub kontakt mailowy, a przygotujemy dla Ciebie profesjonalną wycenę, w oparciu o markę Twojego pojazdu, jego wiek, wagę i stan techniczny. W Piotrkowie Trybunalskim krąży opinia, że płacimy bardzo uczciwie – przekonaj się sam, wycena jest nie tylko darmowa, ale i niezobowiązująca. Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, przyślemy do Ciebie lawetę jeszcze tego samego dnia lub w najgorszym przypadku dnia kolejnego. Ekspresowość działania to kolejny nasz ogromny atut, który z pewnością docenisz. W ustalonym terminie i miejscu odbierzemy od Ciebie auto, nawet jeśli jego stan techniczny jest bardzo kiepski. Zapłacimy Ci za nie gotówką, a problem wyrejestrowania również nie będzie Cię dotyczyć.

Warto nam zaufać. Nie tylko ze względu na to, że jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy potrafią się „dogadać”. Nawet nie dlatego, że uczciwie płacimy i ekspresowo działamy. Warto nam zaufać, bo do swojej pracy podchodzimy z pasją i odpowiedzialnością – dbamy o środowisko naturalne i wykorzystujemy sposoby i narzędzia, które go nie zanieczyszczają. Złomowanie auta wykonamy umiejętnie i z wprawą, dlatego jeśli skup i złomowanie pojazdów w Piotrkowie Trybunalskim, to wyłącznie z nami. Zadzwoń – to nic nie kosztuje!

 

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Stacja demontażu Pojazdów, którą posiadamy, funkcjonuje zgodnie z zasadami opisanymi laweta_pawex_skup_aut_dojazd w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • potwierdzamy na pismie przeprowadzenie kasacji,
  • zakupiony pojazd odbierzemy własnym transportem,
  • skupujemy samochody w dowolnym stanie technicznym.

 

 

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

W swojej ofercie posiadamy również:

  • bardzo duży wybór części zamiennych,
  • gwarancja na zakupione części,
  • wystawiamy potwierdzenie zakupu
  • sprzedajemy również na Allegro

 

 


telefon: 502-676-903, 503-075-742

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry