FAQ – Co złomujemy


Jeśli szukasz złomu i zastanawiasz się, czy nasz autozłom jest dla Ciebie odpowiednim partnerem spójrz na poniższe odpowiedzi i przekonaj się sam, jaką działalność prowadzimy. Nasza firma zajmuje się głównie złomowaniem wszelkiego rodzaju pojazdów, samochodów, w tym ciężarowych, oraz maszyn rolniczych i motocykli. Nie prowadzimy skupu metali kolorowych czy sprzetów AGD i RTV. Nasza działalność skupia się wyłącznie na pojazdach. Przyjmiemy auta w każdym stanie.


 • Pytanie: Czy poza pojazdami, skupujecie także urządzenia AGD, RTV, materiały stalowe itp.?

  Odpowiedź: Nie, nie przyjmujemy złomu innego niż auto złom, jednak dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Ci lepszą cenę za Twoje auto.
  Nasz autozłom specjalizuje się w złomowaniu aut i pojazdów rożnego rodzaju. Posiadamy do tego celu specjalistyczne sprzęty oraz dokumenty potwierdzające legalność naszej działalności. W przeciwieństwie do innych złomów nie jesteśmy firmą pośrednicząca i dlatego nie zaniżamy naszych cen, jak robią to złomowiska podejmujące współpracę z autozłomem posiadającymi zezwolenia.
 • Pytanie: Skupujecie złom detaliczny / w małych ilościach?

  Odpowiedź: Zajmujemy się skupem wyłącznie pojazdów.
  Nasz skup zajmuje się wyłącznie złomowaniem samochodów na części. Możemy od Ciebie przyjąć autozłom, po który przyjedziemy własnym transportem. Jeżeli potrzebujesz omówić szczegóły złomowania lub odbioru zadzwoń do nas, a nasi konsultanci pomogą Ci w podjęciu decyzji.
 • Pytanie: Skupujecie metale kolorowe?

  Odpowiedź: Nie, nasz złom skupia się na skupie i złomowaniu pojazdów, nie zaś na złomie detalicznym czy kolorowym
  Chociaż w autozłomie występuje sporo metali kolorowych, nie przyjmujemy detalicznego złomu, zwykłego czy kolorowego. Złomujemy pojazdy, każdego rodzaju, specjalizując się w szybkim odbiorze i błyskawicznym załatwieniu formalności i wypłacie gotówki od reki.
 • Pytanie: Czy kupicie auto po wypadku / wrak?

  Odpowiedź:Tak, skupujemy każdy pojazd, w tym auta powypadkowe.
  Nasz autozłom przyjmie auta powypadkowe, zarówno te które są w kiepskim stanie, jak i kompletne wraki. Każde auto przejdzie dokładną diagnozę i na jej podstawie przeprowadzimy wycenę. Po każde auto, które nie nadaje się do dopuszczenia do ruchu przyślemy lawetę, która odholuje pojazd na miejsce. Odbiór auta jest bezpłatny.
 • Pytanie: Czy kupicie auto po pożarze?

  Odpowiedź: Tak, odkupimy od Ciebie auto po pożarze.
  Stan złomowanego auta nie ma dla nas znaczenia. Wycenimy je i podeślemy lawetę, która odbierze od Ciebie pojazd na złom bezpłatnie. Zapłatę za auto otrzymasz, od ręki. Zadzwoń do nas, aby omówić szczgóły.
 • Pytanie: Czy kupicie stare auto (stojące wiele lat na dworze)

  Odpowiedź: Tak, kupimy auto, nawet jeśli nie jest na chodzie.
  skupujemy każdy rodzaj samochodów, nawet takie, które od wielu lat nie były uruchamiane. Stan auta nie ma znaczenia. Wycenimy je i odholujemy na autozlom bezpłatnie, a Ty otrzymasz zapłatę od reki, kiedy tylko domówimy szczegóły. Zadzwoń do nas, abyśmy mogli przeprowadzić wycenę Twojego pojazdu do zezlomowania.
 • Pytanie: Skupujecie auta zabytkowe?

  Odpowiedź: Oczywiście, kupimy każdy samochód.
  Prawda, nie jesteśmy koneserami ani kolekcjonerami, jednak jeśli idzie o złomowanie pojazdów, możesz na nas liczyć. Kupimy każde auto. Dokonamy rzetelnej wyceny Twojego pojazdu i przyślemy po niego lawetę, która bezpiecznie i co najważniejsze bezpłatnie odholuje go na miejsce.
 • Pytanie: Czy skupujecie samochody ciężarowe?

  Odpowiedź: Tak, skupujemy samochody ciężarowe na złom.
  Nasz autozłom specjalizuje się również w złomowaniu dużych pojazdów, w tym samochodów ciężarowych. Jeśli chcesz oddać swoja ciężarówkę do kasacji skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy wycenę pojazdu i odbierzemy go od ciebie bezpłatnie. Zapłatę za zwój pojazd otrzymasz od reki.
 • Pytanie: Skupujecie maszyny rolnicze na złom?

  Odpowiedź: Tak, skupujemy wszystkie pojazdy.
  Maszyny rolnicze oddawane na złom również są pojazdami, dlatego w myśl naszej zasady: złomujemy każdy pojazd, przyjmiemy również maszyny rolnicze. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam, jakiego rodzaju maszyny rolnicze oddajesz na złom, a my podstawimy odpowiedni samochód, który odbierze od Ciebie złomowane pojazdy.

 • Pytanie: Mam wybrakowany pojazd. Czy nadal go kupicie?

  Odpowiedź: Tak, kupimy pojazdy bez części, wybrakowane.
  Każdy pojazd u nas jest wyceniany indywidualnie przez fachowca. Złomujemy wszystkie pojazdy, w tym takie bez części. Jedyna różnica jest w wycenie, która wraz z odbiorem pozostaje bezpłatna dla naszych klientów. Jeśli chcesz wiedzieć ile otrzymasz za swój pojazd, zadzwoń do nas i zapytaj nas o szczegóły.
Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry