PAWEX TEAM

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Denerwuje Cię stare auto, które kurzy się na Twojej posesji? Nie możesz patrzeć, jak zjada je rdza lub boisz się o bezpieczeństwo dzieci, które bawią się w okolicy? A może potrzebujesz po prostu szybkiej gotówki i chcesz przy okazji pozbyć się niepotrzebnego grata? Doskonale trafiłeś. W Pawex ma w ofercie skup aut, bez względu na model, rocznik i stan. Grójec to miasto skąd pochodzisz? Bardzo dobrze się składa, ponieważ często tu bywamy. Odbierzemy od Ciebie auto sprawne, a także kupimy i zezłomujemy auto powypadkowe, zalane, czy też spalone. Nie musisz mieć ważnego OC i badań technicznych, nie musisz nawet posiadać pełnej dokumentacji auta, o ile dysponujesz zaświadczeniem z wydziału komunikacji. Prowadzimy skup pojazdów od osób prywatnych, a także od firm i przedsiębiorstw – w Grójcu mamy już niejednego zadowolonego Klienta!

Chcesz sprzedać auto? Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

TRZY KROKI DO CELU

– Zadzwoń pod numer i przekonaj się, jakie to proste –
TYLKO JEDEN TELEFON

Wystarczy jeden telefon pod numer 506 302 209 aby sprzedać swoje stare auto.

JESTEŚMY NA MIEJSCU

Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Ciebie.

CZYSTY ZYSK

Wycenimy samochód na miejscu i odbieramy bezpłatnie.

PEWNY ZYSK I SATYSFAKCJA

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

Zapewniamy transport samochodów na auto złom bezpośrednio od klienta

Dojeżdżamy do punku odbioru pojazdu nawet w kilka godzin

Doświadczona obsługa i szybki, nieinwazyjny załadunek

Fachowa wycena
Znamy się na cenach rynkowych!

Płatność gotówką od ręki
Cenimy Twój czas!

Płacimy najwięcej
Mamy swoje standardy i renomę. Oferujemy najlepsze ceny!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły złomowania twojego pojazdu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Auto złom – oferujemy najlepsze ceny na rynku.

SKUP POJAZDÓW

ODKUPIMY TWOJE AUTO

Współpraca z nami jest banalnie prosta. Klienci cenią w nas kompleksowość usług, ekspresowe działanie i „bezproblemowość”. Na początek potrzebny będzie Twój telefon. Możesz również napisać do nas maila, jeśli ten sposób komunikacji jest dla Ciebie wygodniejszy. Nasz pracownik oceni stan Twojego pojazdu i dokona jego profesjonalnej wyceny, która zależeć będzie również od modelu i rocznika, a także wagi. Proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe – to również atut, za który ceni nas wielu Klientów z Grójca i okolic. Jeśli się „dogadamy” wyślemy do Ciebie lawetę i tu niespodzianka – będzie ona u Ciebie tego samego dnia lub najpóźniej dnia kolejnego! Zabierzemy Twoje auto, a Ty zyskasz święty spokój, a przy okazji uzupełnisz nieco domowy budżet. Brzmi niewiarygodnie? Grono naszych zadowolonych Klientów potwierdzi, że to najszczersza prawda.

Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Grójcu, a dzięki wyspecjalizowanym lawetom możemy zabrać nawet bardzo uszkodzony pojazd, którego skupu odmówi Ci konkurencja. Musimy jeszcze dodać, że bardzo istotna jest dla nas kwestia ochrony środowiska. Pawex przeprowadza złomowanie pojazdów w sposób fachowy i przyjazny dla otoczenia – nic nie wycieka i nic nie zanieczyszcza środowiska w inny sposób, dlatego nie zwlekaj i jeszcze dziś zadzwoń, by pozbyć się grata!

RECYKLING POJAZDÓW

STACJA DEMONTAŻU AUT

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

zadzwoń a my zajmiemy się resztą działań 

tel. 506 302 209

ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE GRÓJEC

CHCESZ ZUTYLIZOWEAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

PYTANIA ZŁOMOWANIE AUT

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA

  • Co złomujemy? – przeczytaj Masz wątpliwości, czy jesteśmy odpowiednim odbiorcą dla Twojego złomu? Wejdź i przeczytaj, jakiego rodzaju rzeczy złomujemy!

DOKUMENTACJA AUTA

DOKUMENTY I PROCEDURY

Wzory dokumentów, które mogą być wymagane do złomowania samochodu: 

Przykładowe dokumenty i wzory:

Wzór zaświadczenia o demontażu, które otrzymają Państwo od nas po dokonaniu kasacji:

Wzór umowy sprzedaży pojazdu oddanego do kasacji: 

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry