PAWEX TEAM

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, prawdopodobnie jesteś mieszkańcem Grodziska Mazowieckiego lub okolic, który zainteresowany jest tematem skupu i złomowania pojazdów. Już na starcie mamy zatem dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – doskonale trafiłeś i nie musisz szukać już dalej. Pawex to firma, która ma w ofercie skup i złomowanie pojazdów w Grodzisku Mazowieckim, a także w bliższych i dalszych okolicach tego miasta. Skupujemy zarówno auta sprawne, jak i tzw. graty, które kurzą się w garażu lub co gorsza straszą pod domem. Zadzwoń do nas, jeśli chcesz się pozbyć starego pojazdu, nawet jeśli jest już mocno skorodowany lub poobijany. Bez problemu odbierzemy od Ciebie również auto powypadkowe, a także to, które zostało spalone lub zalane. Prowadzimy również skup aut bez ważnego OC i bez ważnych badań technicznych. Odbieramy również auta bez dokumentów – wystarczy zaświadczenie z wydziału komunikacji.

Chcesz sprzedać auto? Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

TRZY KROKI DO CELU

– Zadzwoń pod numer i przekonaj się, jakie to proste –
TYLKO JEDEN TELEFON

Wystarczy jeden telefon pod numer 506 302 209 aby sprzedać swoje stare auto.

JESTEŚMY NA MIEJSCU

Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Ciebie.

CZYSTY ZYSK

Wycenimy samochód na miejscu i odbieramy bezpłatnie.

PEWNY ZYSK I SATYSFAKCJA

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

Zapewniamy transport samochodów na auto złom bezpośrednio od klienta

Dojeżdżamy do punku odbioru pojazdu nawet w kilka godzin

Doświadczona obsługa i szybki, nieinwazyjny załadunek

Fachowa wycena
Znamy się na cenach rynkowych!

Płatność gotówką od ręki
Cenimy Twój czas!

Płacimy najwięcej
Mamy swoje standardy i renomę. Oferujemy najlepsze ceny!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły złomowania twojego pojazdu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Auto złom – oferujemy najlepsze ceny na rynku.

SKUP POJAZDÓW

ODKUPIMY TWOJE AUTO

Grodzisk Mazowiecki jest jednym z miast, w których bywamy bardzo często. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz maila, a nasz pracownik profesjonalnie wyceni Twój pojazd, biorąc pod uwagę jego model, wiek, wagę i stan. Jeszcze tego samego dnia lub najpóźniej dnia kolejnego po „dogadaniu” warunków skupu wyślemy do Ciebie naszą lawetę i odbierzemy Twój samochód. Uczciwie płacimy nawet za autozłom – to zdecydowanie się opłaca, zwłaszcza że płacimy gotówką. Możesz zainwestować ją, w co tylko będziesz chciał. Możesz również negocjować z nami stawkę – zobaczysz, że pobijemy ofertę konkurencji.

Nasza działalność jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Klienci z Grodziska Mazowieckiego, a także Klienci z wielu innych miast, które leżą w obszarze naszej działalności doceniają nas również za fachową obsługę, profesjonalizm i szybkość działania, a także za wyjątkowo przejrzyste warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji. Skup i złomowanie pojazdów to coś, w czym się specjalizujemy i chętnie Ci to udowodnimy. Chcesz pozbyć się grata z ogródka? A może potrzebna Ci szybka gotówka, a stare i nieużywane auto i tak kurzy się w garażu? Zadzwoń – razem znajdziemy rozwiązanie!

RECYKLING POJAZDÓW

STACJA DEMONTAŻU AUT

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

zadzwoń a my zajmiemy się resztą działań 

tel. 506 302 209

ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE GRODZISK MAZOWIECKI

CHCESZ ZUTYLIZOWEAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

PYTANIA ZŁOMOWANIE AUT

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA

  • Co złomujemy? – przeczytaj Masz wątpliwości, czy jesteśmy odpowiednim odbiorcą dla Twojego złomu? Wejdź i przeczytaj, jakiego rodzaju rzeczy złomujemy!

DOKUMENTACJA AUTA

DOKUMENTY I PROCEDURY

Wzory dokumentów, które mogą być wymagane do złomowania samochodu: 

Przykładowe dokumenty i wzory:

Wzór zaświadczenia o demontażu, które otrzymają Państwo od nas po dokonaniu kasacji:

Wzór umowy sprzedaży pojazdu oddanego do kasacji: 

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry