FAQ – Kontakt – umawianie terminu zezłomowania

FAQ – Kontakt – umawianie terminu zezłomowania


Poniżej znajdziesz informacje dotyczące kontaktu z nami, naszych metod i zakresu działania.
Jeżeli nie znajdziesz tu odpowiedzi na pytania i wciąż będziesz mieć wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami. Z pewnością pomożemy!

Pytania FAQ dla Kontaktu, umawianie terminu złomowania:
 • Pytanie: W jakich godzinach mogę zezłomować samochodów?
  Odpowiedź: Pon-Nd 8:00-20:00
  Mamy świadomość, że nasi klienci nie zawsze maja czas w godzinach pracy, albo w pracujących dniach tygodnia, dlatego jesteśmy dostępni dla Was od godziny 8:00 rano, aż do 20:00 wieczorem. Telefony odnośnie złomowania pojazdów odbieramy przez cały tydzień, łącznie z weekendami. Oczywiście wyjątkami są dni ustawowo wolne od pracy, jak święta. Zawsze jednak można do nas napisać email, a skontaktujemy się następnego pracującego dnia.
 • Pytanie: Jak mogę się z wami skontaktować?
  Odpowiedź: Telefon: 506-302-209 , formularz na stronie >>TUTAJ<<, email: pawex3g@o2.pl
  Nasi klienci chcący oddać pojazd na złom mogą skontaktować się z nami na trzy sposoby: najszybszy – zadzwonić pod numer 506-302-209 i umówić termin kasacji pojazdu; wysłać nam informacje z poziomu strony głównej, lub strony kontaktu, wypełniając potrzebne dane kontaktowe; wysłać bezpośrednią wiadomość na adres pawex3g@o2.pl. Postaramy sie pomóc jak najszybciej.
 • Pytanie: Jakie okolice obsługujecie? Przyjedziecie po mój samochód?
  Odpowiedź: Wyślemy lawetę po odbiór pojazdu w województwach: Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, w okolicach największych miast: Radom Kielce Warszawa Łódź Lublin
  Działamy na obszarze trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i świętokrzyskiego, skupiając się na okolicach największych miast w tych rejonach. Prowadzimy również skup pojazdów na złom w okolicach Lublina, Radomska, Sandomierza, Piotrkowa Trybunalskiego i Ostrowca. Zadzwoń do na i dowiedz się, czy zezłomujemy samochód z Twojej okolicy.
Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry