JAK WYGLĄDA SKUP ?

Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 506-302-209 aby sprzedać swoje stare auto

kontakt_skup_auta_pawex
Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym
przez Ciebie

tranzakcja_pawex_zakupu_auta

Wycenimy samochód na miejscu i bez żadnych zobowiązań, odbieramy bezpłatnie

odcholowanie_pojazdu_zakup


STAN TWOJEGO POJAZDU NIE MA ZNACZENIA
SKUPUJEMY POJAZDY USZKODZONE I POWYPADKOWE
GWARANCJA ZWROTU NADPŁATY OC

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW ŁÓDŹ

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, powypadkowy_samochodprawdopodobnie jesteś mieszkańcem Łodzi lub okolic, którego interesuje zezłomowanie pojazdu lub sprzedażą auta na części.
Trafiłeś idealnie. Firma PAWEX specjalizuje się w skupie samochodów za gotówkę w okolicach Łodzi. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa.
Z nami wszystko załatwia się od ręki. Wystarczy jeden Twój telefon lub wiadomość mailowa, a nasz specjalista na podstawie modelu, rocznika, wagi oraz stanu Twojego pojazdu dokona jego profesjonalnej wyceny. Naszą działalność wyróżnia ponadto szczególna dbałość o środowisko naturalne – nie zanieczyszczamy otoczenia i wykonujemy złomowanie aut w sposób przyjazny dla środowiska.
Kupujemy auta sprawne i niesprawne z każdego rocznika, zarówno powypadkowe, wraki, jak i funkcjonalne pojazdy. Kupimy od państwa każdy model samochodu w każdym stanie. Skupujemy nawet samochody spalone i zalane. Odkupimy od państwa samochody bez ważnych badań technicznych oraz ubezpieczenia OC. W ramach naszej działalności skoncentrowaliśmy się na kilku większych miastach woj. mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i oczywiście łódzkiego. Obsługujemy oczywiście również wszystkie mniejsze miasta i miejscowości, które znajdują się w bezpośredniej okolicy wyżej podanych województw. Na tym terenie działamy natychmiastowo i odbieramy samochody własnym transportem.
Uczciwie płacimy nawet za autozłom – to zdecydowanie się opłaca, zwłaszcza że płacimy gotówką. Możesz również negocjować z nami stawkę – zobaczysz, że pobijemy ofertę konkurencji.

 

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi laweta_pawex_skup_aut_dojazd w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

 

 

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

W swojej ofercie posiadamy również:

  • szeroki wybór części mechanicznych i blacharskich,
  • gwarancja na zakupione części,
  • wystawiamy faktury na zakupione części.
  • nasz aukcje części na Allegro

 

 

telefon: 502-676-903, 503-075-742