SKUP POJAZDÓW WARSZAWA MOKOTÓW

Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 506-302-209 aby sprzedać swoje stare auto

kontakt_skup_auta_pawex
Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym
przez Ciebie

tranzakcja_pawex_zakupu_auta

Wycenimy samochód na miejscu i bez żadnych zobowiązań, odbieramy bezpłatnie

odcholowanie_pojazdu_zakup

Bezpłatny dojazd i wycena pojazdów. Gwarantujemy zwrot pozostałości OC. Dojeżdżamy na terenie dzielnicy MOKOTÓW i okolic. Złomowanie szybko i bez zbędnych formalności.


STAN TWOJEGO POJAZDU NIE MA ZNACZENIA
SKUPUJEMY POJAZDY USZKODZONE I POWYPADKOWE
GWARANCJA ZWROTU NADPŁATY OC

SKUP POJAZDÓW WARSZAWA MOKOTÓW

Skup i złomowanie pojazdów Warszawa Mokotów.

Ekspresowy i atrakcyjny cenowo skup aut w Warszawskiej dzielnicy Mokotów? Firma Pawex prawdopodobnie zaoferuje Ci najlepsze warunki. Skupujemy pojazdy każdego typu – zarówno osobowe, jak i dostawcze oraz większe gabaryty. Kupujemy od osób prywatnych i firm, bez względu na stan techniczny pojazdu, ważność OC czy ważność przeglądu technicznego. Współpraca z nami to same korzyści – gwarantujemy korzystne stawki, ekspresowy i darmowy odbiór, zwrot składki OC, zaświadczenie o kasacji i gotówkę od ręki. Skupujemy także te auta, których nie odbiera nasza konkurencja – w tym auta powypadkowe, spalone czy zalane. Skup samochodów za gotówkę to oczywiście wyłącznie początek naszej działalności. Profesjonalnie wykonamy złomowanie samochodów, a także zajmujemy się ich kasacją. W naszej działalności zawsze postępujemy legalnie i z troską o środowisko.

Nie zastanawiaj się długo, tylko już teraz skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a prawdopodobnie jeszcze dziś lub jutro zjawi się u Ciebie laweta, która odbierze Twój stary autozłom. Nasz pracownik wyceni Twoje auto, w oparciu o jego wiek, markę, stan oraz wagę. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane warunki będą korzystne, jednak możesz jeszcze z nami ponegocjować – jesteśmy otwarci i elastyczni, więc konkurencja nie ma z nami szans. Zaledwie w parę-paręnaście godzin po Twoim zleceniu nasza laweta odwiedzi Warszawę Mokotów. Szybko, prawda? Ale to nie koniec niespodzianek. Od ręki otrzymasz niezbędne dokumenty oraz ustaloną wcześniej gotówkę.

Z Pawex skup i złomowanie pojazdów w warszawskim Mokotowie jest zawsze ekspresowy, a przy tym bezproblemowy. Działamy profesjonalnie i podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta. Nasze wyspecjalizowane lawety mogą zabrać nawet najbardziej uszkodzony pojazd – również taki, z którym nie poradzi sobie nasza konkurencja. Nie masz dokumentów auta? To także nie jest problem – wystarczy zaświadczenie z wydziału komunikacji i zezłomujemy Twój samochód, dlatego nie czekaj i pozbądź się grata jeszcze dzisiaj, a jutro będziesz już jednym z naszych zadowolonych Klientów.

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Nasza Stacja demontażu Pojazdów, jest dostosowana do wymogów określonych laweta_pawex_skup_aut_dojazd w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia potwierdzające kasacje,
  • dysponujemy własnym transportem,
  • skupujemy pojazdy sprawne i uszkodzone.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

W swojej ofercie posiadamy również:

  • części mechaniczne i blacharskie,
  • gwarancja na zakupione części,
  • wystawiamy faktury na zakupione części,
  • sprzedaż części na Allegro

telefon: 502-676-903, 503-075-742