PAWEX TEAM

ZŁOMOWANIE AUT - WARSZAWA PRAGA

Firma Pawex oferuje profesjonalny skup i złomowanie pojazdów. Warszawa Praga oraz inne dzielnice tego miasta mogą skorzystać z naszych usług praktycznie „od ręki”. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu pojazdów – bez względu na ich stan techniczny, wiek czy markę. Skupujemy samochody osobowe, a także te większe gabarytowo – w tym samochody dostawcze i ciężarowe. Skupujemy nawet autozłom. Zapewniamy ekspresowy odbiór lawetą bez żadnych opłat, a także zwrot nadpłaty OC. Wydajemy na miejscu zaświadczenie o kasacji i płacimy za pojazd gotówką do ręki. Nasz Skup Aut Warszawa wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalna obsługa Klienta i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Skupujemy auta sprawne, a także te powypadkowe, spalone, skorodowane czy zalane. Posiadamy niezbędne uprawnienia do złomowania oraz kasacji pojazdów.

 

Chcesz sprzedać auto? Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

TRZY KROKI DO CELU

– Zadzwoń pod numer i przekonaj się, jakie to proste –
TYLKO JEDEN TELEFON

Wystarczy jeden telefon pod numer 506 302 209 aby sprzedać swoje stare auto.

JESTEŚMY NA MIEJSCU

Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Ciebie.

CZYSTY ZYSK

Wycenimy samochód na miejscu i odbieramy bezpłatnie.

PEWNY ZYSK I SATYSFAKCJA

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

Zapewniamy transport samochodów na auto złom bezpośrednio od klienta

Dojeżdżamy do punku odbioru pojazdu nawet w kilka godzin

Doświadczona obsługa i szybki, nieinwazyjny załadunek

Fachowa wycena
Znamy się na cenach rynkowych!

Płatność gotówką od ręki
Cenimy Twój czas!

Płacimy najwięcej
Mamy swoje standardy i renomę. Oferujemy najlepsze ceny!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły złomowania twojego pojazdu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Auto złom – oferujemy najlepsze ceny na rynku.

SKUP POJAZDÓW

SKUPUJEMY POJAZDY SILNIKOWE

Zadzwoń do nas już teraz, a dowiesz się, co możemy Ci zaoferować. Wyceniamy pojazdy całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco. Ustalimy cenę Twojego auta na podstawie jego wieku, modelu, a także stanu i wagi. Skup aut za gotówkę to dla nas codzienność – wiemy, jaką cenę zaproponuje Ci konkurencja i jesteśmy przekonani, że zaproponujemy Ci kwotę korzystniejszą. Docenisz u nas również ekspresowe działanie. Wyślemy w każdy rejon Pragi w Warszawie naszą specjalistyczną lawetę zaledwie w kilka-kilkanaście godzin od Twojego zgłoszenia. Ty zyskasz święty spokój, czystą od złomu posesję, a na dodatek dodatkową gotówkę w portfelu, którą wykorzystasz, jak tylko będziesz chciał.

Jako doświadczona firma doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Nie tylko proponujemy korzystne stawki, jeśli chodzi o skup pojazdów, ale również wystawiamy dokumenty, dzięki którym można odzyskać od ubezpieczyciela zwrot niewykorzystanej składki OC. Zaletą naszej firmy jest również troska o środowisko. Mówimy o tym otwarcie, ponieważ wiemy, jak wiele jest dziś nierzetelnych firm wykonujących złomowanie samochodów na rynku. Już dziś skontaktuj się z nami, a już nigdy nie wpiszesz w wyszukiwarkę „skup i złomowanie pojazdów Warszawa Praga” – nasi zadowoleni Klienci do nas wracają i polecają nas znajomym!

RECYKLING POJAZDÓW

STACJA DEMONTAŻU AUT

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

zadzwoń a my zajmiemy się resztą działań 

tel. 506 302 209

ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE WARSZAWA PRAGA

CHCESZ ZUTYLIZOWEAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

PYTANIA ZŁOMOWANIE AUT

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA

  • Co złomujemy? – przeczytaj Masz wątpliwości, czy jesteśmy odpowiednim odbiorcą dla Twojego złomu? Wejdź i przeczytaj, jakiego rodzaju rzeczy złomujemy!

DOKUMENTACJA AUTA

DOKUMENTY I PROCEDURY

Wzory dokumentów, które mogą być wymagane do złomowania samochodu: 

Przykładowe dokumenty i wzory:

Wzór zaświadczenia o demontażu, które otrzymają Państwo od nas po dokonaniu kasacji:

Wzór umowy sprzedaży pojazdu oddanego do kasacji: 

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry