SKUP POJAZDÓW WARSZAWA PRAGA

Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 506-302-209 aby sprzedać swoje stare auto

kontakt_skup_auta_pawex
Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym
przez Ciebie

tranzakcja_pawex_zakupu_auta

Wycenimy samochód na miejscu i bez żadnych zobowiązań, odbieramy bezpłatnie

odcholowanie_pojazdu_zakup

Zapewniamy najlepsze warunki odkupu pojazdów. Auto skup Warszawa Praga gwarantuje szybką realizację transakcji, bez zbędnych formalności oraz płatność od ręki.


STAN TWOJEGO POJAZDU NIE MA ZNACZENIA
SKUPUJEMY POJAZDY USZKODZONE I POWYPADKOWE
GWARANCJA ZWROTU NADPŁATY OC

SKUP POJAZDÓW WARSZAWA PRAGA

Skup i złomowanie pojazdów Warszawa Praga.

Firma Pawex oferuje profesjonalny skup i złomowanie pojazdów. Warszawa Praga oraz inne dzielnice tego miasta mogą skorzystać z naszych usług praktycznie „od ręki”. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu pojazdów – bez względu na ich stan techniczny, wiek czy markę. Skupujemy samochody osobowe, a także te większe gabarytowo – w tym samochody dostawcze i ciężarowe. Skupujemy nawet autozłom. Zapewniamy ekspresowy odbiór lawetą bez żadnych opłat, a także zwrot nadpłaty OC. Wydajemy na miejscu zaświadczenie o kasacji i płacimy za pojazd gotówką do ręki. Wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalna obsługa Klienta i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Skupujemy auta sprawne, a także te powypadkowe, spalone, skorodowane czy zalane. Posiadamy niezbędne uprawnienia do złomowania oraz kasacji pojazdów.

Zadzwoń do nas już teraz, a dowiesz się, co możemy Ci zaoferować. Wyceniamy pojazdy całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco. Ustalimy cenę Twojego auta na podstawie jego wieku, modelu, a także stanu i wagi. Skup aut za gotówkę to dla nas codzienność – wiemy, jaką cenę zaproponuje Ci konkurencja i jesteśmy przekonani, że zaproponujemy Ci kwotę korzystniejszą. Docenisz u nas również ekspresowe działanie. Wyślemy w każdy rejon Pragi w Warszawie naszą specjalistyczną lawetę zaledwie w kilka-kilkanaście godzin od Twojego zgłoszenia. Ty zyskasz święty spokój, czystą od złomu posesję, a na dodatek dodatkową gotówkę w portfelu, którą wykorzystasz, jak tylko będziesz chciał.

Jako doświadczona firma doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Nie tylko proponujemy korzystne stawki, jeśli chodzi o skup pojazdów, ale również wystawiamy dokumenty, dzięki którym można odzyskać od ubezpieczyciela zwrot niewykorzystanej składki OC. Zaletą naszej firmy jest również troska o środowisko. Mówimy o tym otwarcie, ponieważ wiemy, jak wiele jest dziś nierzetelnych firm wykonujących złomowanie samochodów na rynku. Już dziś skontaktuj się z nami, a już nigdy nie wpiszesz w wyszukiwarkę „skup i złomowanie pojazdów Warszawa Praga” – nasi zadowoleni Klienci do nas wracają i polecają nas znajomym!

 

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Nasza Stacja demontażu Pojazdów, działa zgodnie z zasadami określonymi laweta_pawex_skup_aut_dojazd w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • nasz firma wystawia zaświadczenia o kasacji,
  • zapewniamy transport,
  • skupujemy samochody niezależnie od stanu w jakim się znajdują.

 

 

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

W swojej ofercie posiadamy również:

  • duży wybór części zamiennych do pojazdów,
  • dajemy gwarancje na zakupione części,
  • potwierdzenie zakupu w postaci faktury,
  • prowadzimy sprzedaż na Allegro

 

 

telefon: 502-676-903, 503-075-742