PAWEX TEAM

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Nie tak łatwo znaleźć w Warszawie profesjonalną firmę, która skup i złomowanie pojazdów wykonuje praktycznie „od ręki”. Na szczęście Ty już szukać nie musisz. Pawex działa ekspresowo i proponuje bardzo atrakcyjne ceny, które bardzo ciężko przebić. Targówek w Warszawie to dzielnica, w której posiadasz swoje stare, nienadające się już do niczego auto? Chcesz się go bezproblemowo i legalnie pozbyć, a przy okazji uzupełnić nieco domowy budżet? Trafiłeś idealnie. Prowadzimy skup samochodów kompletnych i sprawnych w Warszawie, a także niekompletnych, poobijanych, skorodowanych i powypadkowych. Kupimy od Ciebie nawet autozłom, który pozostał po pożarze lub zalaniu. Stan Twojego pojazdu nie ma zupełnie znaczenia, podobnie jak jego marka czy rocznik. Zapewniamy niemal natychmiastowy odbiór własnym transportem i wystawiamy dokumenty o kasacji. Nie masz ważnego OC lub badań technicznych? Na to też znajdziemy rozwiązanie!

Chcesz sprzedać auto? Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

TRZY KROKI DO CELU

– Zadzwoń pod numer i przekonaj się, jakie to proste –
TYLKO JEDEN TELEFON

Wystarczy jeden telefon pod numer 506 302 209 aby sprzedać swoje stare auto.

JESTEŚMY NA MIEJSCU

Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Ciebie.

CZYSTY ZYSK

Wycenimy samochód na miejscu i odbieramy bezpłatnie.

PEWNY ZYSK I SATYSFAKCJA

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

Zapewniamy transport samochodów na auto złom bezpośrednio od klienta

Dojeżdżamy do punku odbioru pojazdu nawet w kilka godzin

Doświadczona obsługa i szybki, nieinwazyjny załadunek

Fachowa wycena
Znamy się na cenach rynkowych!

Płatność gotówką od ręki
Cenimy Twój czas!

Płacimy najwięcej
Mamy swoje standardy i renomę. Oferujemy najlepsze ceny!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły złomowania twojego pojazdu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Auto złom – oferujemy najlepsze ceny na rynku.

SKUP POJAZDÓW

ODKUPIMY TWOJE AUTO

Nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas już teraz, a nasz doświadczony pracownik przedstawi Ci korzystną ofertę skupu pojazdu. Cenę ustalamy w oparciu o model, rocznik, stan techniczny i wagę auta. Jesteśmy otwarci i elastyczni – możesz z nami negocjować warunki współpracy. Największym naszym atutem jest jednak to, że działamy bardzo szybko. Wyślemy do Ciebie lawetę w dogodnym dla Ciebie terminie – działamy zwykle w kilka godzin, a w największym oblężeniu zamówień zaledwie w kilkanaście godzin. Bez obaw – nasze specjalistyczne lawety dotrą w każde miejsce dzielnicy Targówek i są przystosowane do odbioru każdego typu pojazdu. Na miejscu otrzymasz od nas zaświadczenie o kasacji oraz oczywiście ustaloną gotówkę. Prościej i szybciej się po prosu nie da!

Ogromnym atutem naszej firmy jest również działalność w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Troszczymy się o środowisko – dzięki posiadanym uprawnieniom, złomowanie i kasacja samochodów, wykonywna jest przez nas legalnie, a w swojej działalności nigdy nie idziemy „na skróty”. Naszą dużą zaletą jest oczywiście również szybkość działania. Warszawa Targówek, a także inne dzielnice stolicy należą do miejsc, które nasze lawety odwiedzają niemal codziennie. Zadzwoń do nas, a Twój problem ze starym gratem na posesji zniknie w okamgnieniu!

RECYKLING POJAZDÓW

STACJA DEMONTAŻU AUT

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

zadzwoń a my zajmiemy się resztą działań 

tel. 506 302 209

ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE WARSZAWA TARGÓWEK

CHCESZ ZUTYLIZOWEAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

PYTANIA ZŁOMOWANIE AUT

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA

  • Co złomujemy? – przeczytaj Masz wątpliwości, czy jesteśmy odpowiednim odbiorcą dla Twojego złomu? Wejdź i przeczytaj, jakiego rodzaju rzeczy złomujemy!

DOKUMENTACJA AUTA

DOKUMENTY I PROCEDURY

Wzory dokumentów, które mogą być wymagane do złomowania samochodu: 

Przykładowe dokumenty i wzory:

Wzór zaświadczenia o demontażu, które otrzymają Państwo od nas po dokonaniu kasacji:

Wzór umowy sprzedaży pojazdu oddanego do kasacji: 

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry