SKUP POJAZDÓW WARSZAWA TARGÓWEK

Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 506-302-209 aby sprzedać swoje stare auto

kontakt_skup_auta_pawex
Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym
przez Ciebie

tranzakcja_pawex_zakupu_auta

Wycenimy samochód na miejscu i bez żadnych zobowiązań, odbieramy bezpłatnie

odcholowanie_pojazdu_zakup

Zapewniamy bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu od klienta. Gwarantujemy zwrot OC. Bezpłatna wycena przez telefon. Zamów odbiór pojazdu na Targówku.


STAN TWOJEGO POJAZDU NIE MA ZNACZENIA
SKUPUJEMY POJAZDY USZKODZONE I POWYPADKOWE
GWARANCJA ZWROTU NADPŁATY OC

SKUP POJAZDÓW WARSZAWA TARGÓWEK

Skup i złomowanie pojazdów Warszawa Targówek.

Nie tak łatwo znaleźć w Warszawie profesjonalną firmę, która skup i złomowanie pojazdów wykonuje praktycznie „od ręki”. Na szczęście Ty już szukać nie musisz. Pawex działa ekspresowo i proponuje bardzo atrakcyjne ceny, które bardzo ciężko przebić. Targówek w Warszawie to dzielnica, w której posiadasz swoje stare, nienadające się już do niczego auto? Chcesz się go bezproblemowo i legalnie pozbyć, a przy okazji uzupełnić nieco domowy budżet? Trafiłeś idealnie. Prowadzimy skup samochodów kompletnych i sprawnych, a także niekompletnych, poobijanych, skorodowanych i powypadkowych. Kupimy od Ciebie nawet autozłom, który pozostał po pożarze lub zalaniu. Stan Twojego pojazdu nie ma zupełnie znaczenia, podobnie jak jego marka czy rocznik. Zapewniamy niemal natychmiastowy odbiór własnym transportem i wystawiamy dokumenty o kasacji. Nie masz ważnego OC lub badań technicznych? Na to też znajdziemy rozwiązanie!

Nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas już teraz, a nasz doświadczony pracownik przedstawi Ci korzystną ofertę skupu pojazdu. Cenę ustalamy w oparciu o model, rocznik, stan techniczny i wagę auta. Jesteśmy otwarci i elastyczni – możesz z nami negocjować warunki współpracy. Największym naszym atutem jest jednak to, że działamy bardzo szybko. Wyślemy do Ciebie lawetę w dogodnym dla Ciebie terminie – działamy zwykle w kilka godzin, a w największym oblężeniu zamówień zaledwie w kilkanaście godzin. Bez obaw – nasze specjalistyczne lawety dotrą w każde miejsce dzielnicy Targówek i są przystosowane do odbioru każdego typu pojazdu. Na miejscu otrzymasz od nas zaświadczenie o kasacji oraz oczywiście ustaloną gotówkę. Prościej i szybciej się po prosu nie da!

Ogromnym atutem naszej firmy jest również działalność w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Troszczymy się o środowisko – dzięki posiadanym uprawnieniom, złomowanie i kasacja samochodów, wykonywna jest przez nas legalnie, a w swojej działalności nigdy nie idziemy „na skróty”. Naszą dużą zaletą jest oczywiście również szybkość działania. Warszawa Targówek, a także inne dzielnice stolicy należą do miejsc, które nasze lawety odwiedzają niemal codziennie. Zadzwoń do nas, a Twój problem ze starym gratem na posesji zniknie w okamgnieniu!

 

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Stacja demontażu Pojazdów Pawex, jest przystosowana do zasad określonych laweta_pawex_skup_aut_dojazd w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wydajemy potwierdzenia kasacji,
  • gwarantujemy własny transport,
  • skupujemy auta bez względu na ich stan.

 

 

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

W swojej ofercie posiadamy również:

  • szeroki wybór części do aut,
  • udzielamy gwarancji na zakupione części,
  • wystawiamy potwierdzenie zakupu,
  • prowadzimy również sprzedaż na Allegro

 

 

telefon: 502-676-903, 503-075-742