PAWEX TEAM

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Nie chcemy się chwalić, jednak jeśli chodzi o skup i złomowanie pojazdów Warszawa Ursus, to prawdopodobnie nie znajdziesz lepszego wykonawcy. Pawex działa w branży nie od wczoraj – posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie polecają naszą działalność dalej. Skup aut za gotówkę oraz złomowanie i kasacja pojazdów to główne obszary naszej działalności, dlatego zadzwoń do nas, jeśli chcesz pozbyć się starego auta, nienadającego się do niczego grata lub powypadkowego wraka. Odbierzemy od Ciebie auto każdego typu i w każdym stanie technicznym, a co najważniejsze – jeszcze Ci za to zapłacimy. Wystawiamy niezbędne zaświadczenia do wydziału komunikacji i zwrotu nadpłaty OC. Nie zwlekaj – Skup Aut Warszawa odpowie na Twój telefon

Chcesz sprzedać auto? Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas. 

tel. 506 302 209

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

TRZY KROKI DO CELU

– Zadzwoń pod numer i przekonaj się, jakie to proste –
TYLKO JEDEN TELEFON

Wystarczy jeden telefon pod numer 506 302 209 aby sprzedać swoje stare auto.

JESTEŚMY NA MIEJSCU

Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Ciebie.

CZYSTY ZYSK

Wycenimy samochód na miejscu i odbieramy bezpłatnie.

PEWNY ZYSK I SATYSFAKCJA

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

•  Stan Twojego pojazdu nie ma znaczenia  •  Skupujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe  •
•  Gwarantujemy zwrot nadpłaty OC  •

Zapewniamy transport samochodów na auto złom bezpośrednio od klienta

Dojeżdżamy do punku odbioru pojazdu nawet w kilka godzin

Doświadczona obsługa i szybki, nieinwazyjny załadunek

Fachowa wycena
Znamy się na cenach rynkowych!

Płatność gotówką od ręki
Cenimy Twój czas!

Płacimy najwięcej
Mamy swoje standardy i renomę. Oferujemy najlepsze ceny!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły złomowania twojego pojazdu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Auto złom – oferujemy najlepsze ceny na rynku.

SKUP POJAZDÓW

ODKUPIMY TWOJE AUTO

Największym atutem naszej firmy jest natychmiastowe działanie. Możesz przekonać się o tym sam – wystarczy, że w tej chwili do nas zadzwonisz lub napiszesz. Wycenimy niezobowiązująco i bezpłatnie Twój pojazd w oparciu o jego markę, wiek, a także uwzględniając jego stan techniczny i wagę. Z pewnością zaproponujemy korzystniejszą stawkę niż konkurencja. Oczywiście na ekspresowej wycenie się nie kończy. Teraz pora na ekspresowe działanie – jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie dnia kolejnego w ustalonym miejscu dzielnicy Ursus w Warszawie zjawi się nasza specjalistyczna laweta, która zabierze Twój autozłom. Od ręki wystawimy Ci ponadto niezbędne dokumenty i wypłacimy gotówką ustaloną kwotę. Prawda, że to proste?

Co jeszcze zyskasz, jeśli postawisz na skup i złomowanie pojazdów Pawex? Dołożysz swoje trzy grosze do ochrony środowiska. Dlaczego? Ponieważ naszą działalność cechuje troska o środowisko – złomowanie samochodów przeprowadzamy w taki sposób, by nie zanieczyszczać go i nie idziemy tu na żadne ustępstwa. Nie tylko Warszawa Ursus, ale i inne dzielnice tego miasta doceniły już naszą działalność. Bijemy na głowę konkurencję – możesz przekonać się o tym sam. Skontaktuj się z nami już teraz, a jesteśmy przekonani, że wkrótce dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów, którzy mają problem z wrakami „z głowy”, a ponadto świeżą gotówkę w portfelach.

RECYKLING POJAZDÓW

STACJA DEMONTAŻU AUT

Posiadamy Stację demontażu Pojazdów, funkcjonującą zgodnie z zasadami określonymi w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy zaświadczenia o kasacji,
  • posiadamy własny transport,
  • skupujemy auta kompletne i powypadkowe.

zadzwoń a my zajmiemy się resztą działań 

tel. 506 302 209

ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE WARSZAWA URSUS

CHCESZ ZUTYLIZOWEAĆ SWOJE AUTO ? ZADZWOŃ DO NAS 

tel. 506 302 209

DOKUMENTACJA AUTA

FORMALNOŚCI ZŁOMOWANIA

Masz problem z formalnościami związanymi ze złomowaniem?

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

PYTANIA ZŁOMOWANIE AUT

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA

  • Co złomujemy? – przeczytaj Masz wątpliwości, czy jesteśmy odpowiednim odbiorcą dla Twojego złomu? Wejdź i przeczytaj, jakiego rodzaju rzeczy złomujemy!

DOKUMENTACJA AUTA

DOKUMENTY I PROCEDURY

Wzory dokumentów, które mogą być wymagane do złomowania samochodu: 

Przykładowe dokumenty i wzory:

Wzór zaświadczenia o demontażu, które otrzymają Państwo od nas po dokonaniu kasacji:

Wzór umowy sprzedaży pojazdu oddanego do kasacji: 

zajmiemy sie wszystkimi dokumentami. zadzwoń do nas 

tel. 506 302 209

NASZE REFERENCJE

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci wielokrotnie powracają do nas, ponieważ wiedzą, że Firma PAWEX jest sprawdzoną marką. Podczas wypadku korzystają z usługi holowania, gdy zaś należy naprawić pojazd, służymy częściami w atrakcyjnych cenach. Kiedy natomiast samochód wysłuży swoje lata, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy dobre pieniądze.

Pełen profesjonalizm!!! Odbiór auta tego samego dnia, w którym dostałem telefon, zapłacili więcej niż inne firmy a poza tym wszystkie dokumenty załatwione. Nie musiałem się nigdzie ruszać.

4.5/5

Jacek Górlicki

klient firmy

Świetna firma. Cały proces złomowania przebiegł szybko i bezproblemowo – odbiór nastąpił następnego dnia po rozmowie telefonicznej. Podpisanie dokumentów, rozliczenie i odholowanie auta

4.5/5

Klara Nowak

klient firmy

Obsługa w klimacie „siema czego ci trzeba”, mimo że byłam tam pierwszy raz, poczułam się jak stara znajoma. Pomimo tego firma pomocna i sprawna. Ogólnie chaos i bałagan ale w w takim miejscu nie spodziewałam się niczego innego.

5/5

Maja K.

klient firmy

38 000+

kupionych i zezłomowanych samochodów

15 800

przejechanych do klientów kilometrów

18

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

Adres

Przewiń do góry
Skup Aut i Złomowanie: Call Now Button 506-302-209
Przewiń do góry