SKUP POJAZDÓW WARSZAWA URSUS

Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 506-302-209 aby sprzedać swoje stare auto

kontakt_skup_auta_pawex
Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym
przez Ciebie

tranzakcja_pawex_zakupu_auta

Wycenimy samochód na miejscu i bez żadnych zobowiązań, odbieramy bezpłatnie

odcholowanie_pojazdu_zakup

Pracownicy naszej firmy dokonają wyceny Państwa auta i dopilnują, by transakcja przebiegła szybko i bez zbędnych formalności. Dojeżdżamy na terenie dzielnicy URSUS i okolic.


STAN TWOJEGO POJAZDU NIE MA ZNACZENIA
SKUPUJEMY POJAZDY USZKODZONE I POWYPADKOWE
GWARANCJA ZWROTU NADPŁATY OC

SKUP POJAZDÓW WARSZAWA URSUS

Skup i złomowanie pojazdów Warszawa Ursus.

Nie chcemy się chwalić, jednak jeśli chodzi o skup i złomowanie pojazdów Warszawa Ursus, to prawdopodobnie nie znajdziesz lepszego wykonawcy. Pawex działa w branży nie od wczoraj – posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie polecają naszą działalność dalej. Skup aut za gotówkę oraz złomowanie i kasacja pojazdów to główne obszary naszej działalności, dlatego zadzwoń do nas, jeśli chcesz pozbyć się starego auta, nienadającego się do niczego grata lub powypadkowego wraka. Odbierzemy od Ciebie auto każdego typu i w każdym stanie technicznym, a co najważniejsze – jeszcze Ci za to zapłacimy. Wystawiamy niezbędne zaświadczenia do wydziału komunikacji i zwrotu nadpłaty OC.

Największym atutem naszej firmy jest natychmiastowe działanie. Możesz przekonać się o tym sam – wystarczy, że w tej chwili do nas zadzwonisz lub napiszesz. Wycenimy niezobowiązująco i bezpłatnie Twój pojazd w oparciu o jego markę, wiek, a także uwzględniając jego stan techniczny i wagę. Z pewnością zaproponujemy korzystniejszą stawkę niż konkurencja. Oczywiście na ekspresowej wycenie się nie kończy. Teraz pora na ekspresowe działanie – jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie dnia kolejnego w ustalonym miejscu dzielnicy Ursus w Warszawie zjawi się nasza specjalistyczna laweta, która zabierze Twój autozłom. Od ręki wystawimy Ci ponadto niezbędne dokumenty i wypłacimy gotówką ustaloną kwotę. Prawda, że to proste?

Co jeszcze zyskasz, jeśli postawisz na skup i złomowanie pojazdów Pawex? Dołożysz swoje trzy grosze do ochrony środowiska. Dlaczego? Ponieważ naszą działalność cechuje troska o środowisko – złomowanie samochodów przeprowadzamy w taki sposób, by nie zanieczyszczać go i nie idziemy tu na żadne ustępstwa. Nie tylko Warszawa Ursus, ale i inne dzielnice tego miasta doceniły już naszą działalność. Bijemy na głowę konkurencję – możesz przekonać się o tym sam. Skontaktuj się z nami już teraz, a jesteśmy przekonani, że wkrótce dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów, którzy mają problem z wrakami „z głowy”, a ponadto świeżą gotówkę w portfelach.

 

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Nasza Stacja demontażu Pojazdów, przestrzega zasad znajdujących się laweta_pawex_skup_aut_dojazd w ustawie „o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji” z dnia 20.01.2005r. – pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr WŚR. III. DC /6620/65/08 z dnia 07.11.2008r.

  • wystawiamy pisemne potwierdzenie przeprowadzenia kasacji,
  • pojazdy odbieramy własnym transportem,
  • skupujemy pojazdy w każdym stanie.

 

 

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

W swojej ofercie posiadamy również:

  • szeroki wybór części zamiennych,
  • gwarancja na zakupione części,
  • wystawiamy potwierdzenie zakupu części.
  • nasz aukcje na Allegro

 

 

telefon: 502-676-903, 503-075-742