Złomowanie pojazdów Kielce

Czas na złomowanie? Czas na naszą firmę! Tylko u nas zrobisz to szybko, tanio i w dobrych stosunkach ze środowiskiem, bowiem żadna inna firma nie podchodzi do tego zadania z tak wielką pasją jak my – przekonaj się sam. Jeśli Kielce to Twoje Miasto i masz na tym terenie samochód po pożarze, wypadku czy innych nieprzyjemnościach – napisz, zadzwoń, przyjedziemy po ten pojazd i zajmiemy się tym, a Ty będziesz miał problem z głowy i gotówkę w kieszeni.

Jesteśmy bowiem profesjonalistami, którzy dbają o to by złomowanie pojazdów kojarzyło się z dobrem i dbałością o środowisko – nie inaczej. Przyjmujemy również stare, zużyte samochody – zajmujemy się nimi godnie, zatem w naszych rękach zostawiając swojego starego, dobrego, przyjaciele na kółkach masz gwarancję, że zostanie złomowany w odpowiedni sposób.

Za wybraniem naszej firmy również przemawia fakt, że działamy w tej branży już od wielu lat. Zebrane doświadczenia pozwalają nam dzisiaj oferować drogim Klientom wysokiej jakości usługi. Tworzymy wykwalifikowany zespół fachowców oraz posiadamy wszelkie pozwolenia konieczne do podejmowania tego rodzaju działalności – nam zatem możesz zaufać.

Zadzwonisz, a my całkowicie bezpłatnie odbierzemy pojazd spod wskazanego adresu. Następnie zabierzemy się za jego porządny demontaż, zajmiemy się całym procesem wyrejestrowania, jak i oczywiście złomowania – Ty o nic, ale to naprawdę o nic nie musisz się martwić!

Płacimy od ręki, fachowo wyceniając w zależności od tego w jakim stanie jest samochód, jak również jaki jest jego model, rocznik, jak również waga.